Alustame üleminekust BRUX toortoidule.. kas kuivtoidult või muult toortoidult.

Toidu vahetusega läheb umbes nädal aega.

DSC08740 Edit
DSC08740 Edit

1-3 päev

Tutvustage oma koerale toortoidu maailma. Tehke esimene tutvus toorega ilma magu liigselt ärritamata. Toores on neile uus, nii et võtke seda hästi aeglaselt.. kuigi teie koer ei pruugi sellega nõustuda ja nõuab kohe tervet kausitäit.

4-5 päev

Laske oma koeral lõpuks natuke rohkem toorest süüa. Sinu koer on kindlasti väga tänulik. Kas olete märganud, et teie koer on seoses söögiga elavnenud?

6-7 päev

Lõpp juba paistab. Teie koer on juba peaaegu üle läinud toortoidu maagilisse maailma! Ainult paar päeva on jäänud.

Grande finale

Palju õnne! Sa oled hakkama saanud! Vean kihla, et teie koer on selle viimase sammu üle äärmiselt õnnelik.

1
1

1-3. päev

Lihtsustage oma koera toorelt toitmise maailma. Laske neil maitsta, ilma et nende kõht oleks häiritud. Toortoit on nende jaoks uus, nii et võtke aeglaselt ja kenasti… isegi kui teie koer ei pruugi sellega nõus olla ja nõuab täis toortoidu kaussi.

2

4-5. päev

Laske oma koeral lõpuks ometi natuke rohkem toorelt süüa. Nad tänavad teid selle eest kindlasti. Kas olete märganud, et teie koera söögiaegne väljaminek on suurenenud?

3

6.-7. päev

Me oleme peaaegu kohal. Teie koer on peaaegu üle läinud toorsöötmise maagilisse maailma! Vaid paar päeva on veel jäänud.

4

Grande finale

Palju õnne! Sa oled hakkama saanud! Vean kihla, et teie koer on selle viimase sammu üle ülimalt õnnelik.

PANE TÄHELE!
Kuna toores koeratoit seedib kiiremini ja teie koer on sellega alles harjumas, siis võite esimestel toortoiduga toitmise päevadel märgata, et teie koera kõht on veidi lahti ja kaka liiga vedel. See on täiesti normaalne. Lihtsalt vähendage natuke tempot ja pikendage üleminekuperioodi.

PANE TÄHELE!
Kuna toores koeratoit seedib kiiremini ja sinu koer on sellega alles harjumas, siis võite esimestel toortoiduga toitmise päevadel märgata, et teie koera kõht on veidi lahti ja väljaheide liiga vedel. See on täiesti normaalne ja ei tasu ennast veel lasta heidutada. Lihtsalt vähenda natuke tempot ja pikendage üleminekuperioodi.

PANE TÄHELE!
Kuna toores koeratoit seedib kiiremini ja teie koer on sellega alles harjumas, siis võite esimestel toortoiduga toitmise päevadel märgata, et teie koera kõht on veidi lahti ja kaka liiga vedel. See on täiesti normaalne. Lihtsalt vähendage natuke tempot ja pikendage üleminekuperioodi.

Kuidas BRUX toortoitu manustada?

 1. Sulata toru!
  BRUXi toortoitu tuleks alati säilitada sügavkülmikus -18C juures. Enne koerale söötmist peab toidu sulatama Parim viis selleks on tavalises külmkapis aeglane sulatamine. Kui otsustate toidu toatemperatuuril üles sulatada, siis veenduge, et putukad/kärbsed ei puutuks toiduga kokku.
 2. Kas serveerida toitu külmutatult, osaliselt või täielikult sulatatud – see sõltub teie koera eelistustest. Meie soovitus on toit siiski vähemalt veidi üles sulatada, et tagada kõigi toitainete parem omastatavus.
 3. Mul on väike koer ja 500-grammine vorst on talle liiga suur kogus korraga sulatamiseks.
  Kõige mugavam viis tuubis oleva toortoidu portsjoniteks jagamiseks on lõigata see sobivamateks tükkideks, kui see on veel osaliselt külmunud ja panna need siis portsjonitena tagasi sügavkülma. Kui teil on suurem koer, siis jätke see samm vahele ja lihtsalt sulatage kogu vorts.
 4. Külmutatud BRUX toortoidu tükeldamine.
  Soovitame teha toru põhjale väike auk, enne kui selle täielikult lahti lõikate. Miks? Toortoidus, nii nagu ka toores lihas, on väga suur niiskusesisaldus, lisaks on see pakitud torusse rõhu all. Sedasi tehes pääseb õhk välja ja su köök ei ole kaetud toortoidu pritsmetega.
 5. Koera söötmine!
  Kui teie koer ei söö kogu portsjonit korraga ära, siis ärge jätke neid liiga kauaks toatemperatuurile. Tõstke ülejäänud toit kindlasti külmkappi ja serveerige oma koerale järgmisel toidukorral. NB! Pärast sulatamist tarbida 48h jooksul.
DSC06971 Edit Edit scaled e1695553068492

Miks peaks minu koer toortoitu sööma?

Sinu koer on füüsiliselt loodud toituma kvaliteetse lihaga tasakaalustatud toortoidust. Lisaks paljudele erinevatele tervisega seotud eelistele, tagab toortoiduga toitmine ka koerale alati söögiaja põnevuse.

Loe edasi
turkey lamb brux raw dog food scaled e1695296014432

Toortoidu kalkulaator

Pole kindel, kui palju toortoitu peaks sinu koer päevas sööma? Kutsikad ja täiskasvanud koerad – kas nad söövad sama palju? Muretsemiseks pole põhjust! See ei ole üldse keeruline. Meie saame sind aidata!

Loe edasi